Funeral Forum 2019

 In MARKETING FUNERALNY

Już po raz trzeci będziemy gościć na odbywającym się w Poznaniu „Funeral Forum”, gromadzącym liderów branży funeralnej, praktyków i ekspertów w tej dziedzinie. Jest to wydarzenie, podczas którego nie tylko będzie można posłuchać rzetelnie przygotowanych i praktycznych wystąpień, ale także wziąć udział w pozwalających rozbudzić kreatywność i nowe, świeże podejście do tematu warsztatach. Dwudniowe spotkanie będzie skupione wokół szeroko rozumianej komunikacji, wpływającej znacząco na późniejszą skuteczną sprzedaż, a także nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami oraz kształtowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.
Wśród wystąpień praktyków goście wydarzenia znajdą praktyków z agencji MOMA, którzy zaproszą na dwie, pełne konkretnej wiedzy i praktycznych informacji, prelekcje: Bądź S.M.A.R.T.E.R. – czyli jaki? O wyznaczaniu celów w komunikacji, marketingu i sprzedaży 4.0 oraz E-marketing w branży funeralnej – wykorzystaj szanse cyfrowej transformacji. Wykłady poprowadzą Marta Cała-Sturzbecher i Gabriela Cerowska. Dodatkowo Martę zobaczymy w roli moderatorki dwudniowego wydarzenia.
Funeral Forum odbędzie się 22 i 23 Listopada 2019 roku w Poznań Congres Center, a bilety na wydarzenie można zakupić na stronie wydarzenia: funeralforum.pl.

Recommended Posts

Leave a Comment