MarketingFuneralny.pl zaprasza: II edycja Funeral Forum

 In MARKETING FUNERALNY

Funeral Forum to jedyne tego typu wydarzenie na skalę krajową. Zeszłoroczna pierwsza edycja zakończyła się sukcesem. Dlatego namawiamy i zapraszamy do udziału w drugiej – Funeral Forum 2018 odbędzie się już 25 i 26 maja!

W ramach projektu MarketingFuneralny.pl w listopadzie ubiegłego roku uczestniczyliśmy – zarówno jako partnerzy wydarzenia, jak i jako prelegenci – w pierwszej edycji Funeral Forum. W hali Międzynarodowych Targów Poznańskich zebrali się liderzy branży pogrzebowej, którzy chcieli (i mamy nadzieję, że nadal chcą!) budować swoją markę w sposób nowoczesny.

Uczestnicy pierwszej edycji otrzymali ogromną dawkę praktycznej wiedzy i inspiracji do działania w biznesie.Najbliższa edycja Funeral Forum będzie równie intensywna i równie merytoryczna.

W ciągu dwóch dni – 25 i 26 maja – odbędzie się 12 wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych, prowadzonych przez praktyków. Tematykabędzie oscylować wokół zagadnień związanych z szeroko rozumianą obsługą klienta w zakładzie pogrzebowym. Liderzy branży funeralnej i eksperci będą odpowiadać na pytania na temat potrzeb klienta zakładu pogrzebowego oraz tego, co można zrobić, aby jak najlepiej móc je spełniać. Będziemy rozmawiać na temat sprzedaży i marketingu, podzielimy się inspiracjami, podpowiemy, jak zbudować pożądany wizerunek.

Wśród prelegentów znajdą się również Monika Śleziońska i Marta Cała-Sturzbecher, które będą uczyć przedsiębiorców funeralnych, jak projektować doświadczenia klientów – a tym samym jak wesprzeć idealny proces obsługi klienta.

Projekt MarketingFuneralny.pl ponownie jest jednym ze strategicznych partnerów Funeral Forum.

Dlatego zapraszamy do zgłaszania udziału na stronie rejestracji!

Spotkajmy się w Poznaniu 25 i 26 maja!

Recommended Posts

Leave a Comment